Vizualizér Gaoke 3301G
Vizualizér

Vizualizér je efektívna pomôcka pre školy. Vizualizér umožní učiteľovi snímanie a zachytenie akéhokoľvek podkladu vďaka zabudovanej kamere. S vizualizérom získate možnosť jednoducho snímať učebnicu, text, obrázky, dokumenty alebo 3D objekty. Výhodou je možnosť prepojenia s MS Teams (Office 365), vďaka čomu bude dištančné vzdelávanie so žiakmi efektívnejšie. Samozrejmosťou je zachytenie postupu práce, rysovania alebo pokusu.

Gaoke XY3301G
  • Jednoduché pripojenie pomocou USB
  • pevné umiestnenie na stenu
  • možnosť uzamknutia
  • LED osvetlenie
  • 5 Megapixelov
  • Snímanie plochy: A4
  • Automatické zaostrenie
  • softvér v slovenskom jazyku

bez DPH 332,50
s DPH 399,00

Vizualizéry GAOKE sú vyvinuté pre použitie v školskom prostredí, ale aj pre podnikateľské prostredie. Preto spĺňajú všetky požiadavky na profesionálne použitie so zárukou kvality. Vizualizéry sú jednou oblasťou produktovej rady z hi-tech produktov GAOKE.

Možnosti využitia vizualizéera si môžete pozrieť v krátkom videu.

Thumbnail Youtube s ikonou Vizualizér

Jednoduché použitie: Nainštalovať program - pripraviť dokument - začať snímať objekty

Vizualizer GK3301B  - postup

Senzor: 1/2,5 Digital Image CMOS Senzor

Kamera: 5 Mega pixelov

Rozlíšenie: 2560 x 1920

Zaostrenie: Auto

Vyváženie bielej: Auto

Pripojenie: USB

Veľkosť snímanej plochy: A4

Softvér na prácu s vizualizérom v slovenskom jazyku

Napájanie: 5V DC USB Power

Formát obrázkov: JPG,TIF,PNG,BMP,PDF

Certifikácia: CE/FCC /ROHS/ISO 9001 /ISO 14001

Rozmery: 320*420*400mm (Otvorený)  320*400*60mm (Zatvorený)

Použitie na školách, konferenčné a školiace miestnosti, priemyselné odvetvia, laboratória, atď. Ideálne všade tam, kde sa používa dataprojektor. Spolu s interaktívnou tabuľou vytvorí dokonalú interaktívnu prezentáciu pre pohodlnú a efektívnu prácu.

objednať