bttn1bttn2bttn3

Vizualizér Gaoke 3301D S13
Vizualizér

AKCIOVÁ PONUKA - pri objednávke 3 - 5 kusov - 299€ s DPH/1ks

AKCIOVÁ PONUKA - pri objednávke 6 a viac kusov - 249€ s DPH/1ks

Využitie AKCIOVEJ PONUKY uveďte v poznámke pri objednávke.

 

Vizualizér je efektívna pomôcka pre školy. Vizualizér umožní učiteľovi snímanie a zachytenie akéhokoľvek podkladu vďaka zabudovanej kamere. S vizualizérom získate možnosť jednoducho snímať učebnicu, text, obrázky, dokumenty alebo 3D objekty. Výhodou je možnosť prepojenia s MS Teams (Office 365) alebo ZOOM, vďaka čomu bude dištančné vzdelávanie so žiakmi efektívnejšie. Samozrejmosťou je zachytenie postupu práce, rysovania alebo pokusu.

 

Gaoke S13
  • 13 megapixelov - NOVÝ MODEL
  • Jednoduché pripojenie pomocou USB
  • Husí krk - 360⁰ rotácia
  • Snímanie plochy: A3, A4
  • Automatické zaostrenie
 
Cena
bez DPH 332,50
s DPH 399,00Vďaka pohyblivému ramenu vizualizéra tzv. husí krk sa prispôsobí akémukoľvek miestu.

Pripojenie iba pomocou USB kábla znamená jednoduchú prípravu, ktorú tiež podporí intuitívny používateľský softvér v slovenskom jazyku.

 

Vizualizéry GAOKE sú vyvinuté pre použitie v školskom prostredí, ale aj pre podnikateľské prostredie. Preto spĺňajú všetky požiadavky na profesionálne použitie so zárukou kvality. Vizualizéry sú jednou oblasťou produktovej rady z hi-tech produktov GAOKE.

 

Možnosti využitia vizualizéra si môžete pozrieť v krátkom videu.

 

Thumbnail Youtube s ikonou Vizualizér

 

 

Jednoduché použitie: Nainštalovať program - pripraviť dokument - začať snímať objekty

 

Vizualizer GK3301B  - postup

 

Senzor: 1/2,5 Digital Image CMOS Senzor

Kamera: 13 Mega pixelov

Rozlíšenie: 4208 x 3120 (maximálne)

Zaostrenie: Auto

Vyváženie bielej: Auto

Pripojenie: USB

Veľkosť snímanej plochy: A4, A3

Softvér na prácu s vizualizérom

Napájanie: 5V DC USB Power

Formát obrázkov: JPG 

Certifikácia: CE/FCC /ROHS/ISO 9001 /ISO 14001

 

 

Vizualizer GK3301B 2

 

Použitie na školách, konferenčné a školiace miestnosti, priemyselné odvetvia, laboratória, atď. Ideálne všade tam, kde sa používa dataprojektor. Spolu s interaktívnou tabuľou vytvorí dokonalú interaktívnu prezentáciu pre pohodlnú a efektívnu prácu.

 

Majú nízku hmotnosť a vďaka mechanickému pohyblivému ramenu sa dokážu prispôsobiť akémukoľvek miestu pre snímanie pracovnej plochy alebo okolitého prostredia. Sú malé a ľahko prenosné, vďaka čomu sa môžu robiť školenia, prezentácie na ľubovoľnom mieste. Umožňujú zachytávať obrázky, ich uloženie a následné prehrávanie.

 


objednať
 
Používaním stránok prevádzkovateľa Interaktívna škola, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
ROZUMIEM