Vizualizér HUE
Vizualizér

AKCIOVÁ PONUKA - pri objednávke 4 - 5 kusov + ZADARMO 1x Programovateľný robot Q-SCout v hodnote 139€

AKCIOVÁ PONUKA - pri objednávke 6 a viac kusov  + ZADARMO 2x Programovateľný robot Q-SCout v hodnote 278€

Využitie AKCIOVEJ PONUKY uveďte v poznámke pri objednávke.

Čo je Programovateľbný robot Q-Scout? Pozrite si viac TU .

Vizualizér je efektívna pomôcka pre školy. Vizualizér umožní učiteľovi snímanie a zachytenie akéhokoľvek podkladu vďaka zabudovanej kamere. S vizualizérom získate možnosť jednoducho snímať učebnicu, text, obrázky, dokumenty alebo 3D objekty. Výhodou je možnosť prepojenia s MS Teams (Office 365), vďaka čomu bude dištančné vzdelávanie so žiakmi efektívnejšie. Samozrejmosťou je zachytenie postupu práce, rysovania alebo pokusu.

Vizualizér HUE

• plne ohybné rameno
  • 2 MB pixel
  • 10 x zoom (Windows)
  • Plug and play
  • napájanie pomocou USB
  • kompatibilné s Win 10, Win 7, Win 8, Vista, XP, Mac
  • jednoduché pripojenie pomocou USB

bez DPH 158,33
s DPH

Možnosti využitia vizualizéra si môžete pozrieť v krátkom videu.

Thumbnail Youtube s ikonou Vizualizér

Vizualizér HUE je jednoduchý na použitie, prenosný a predstavuje alternatívu k štandardným vizualizérom. Pripojením vizualizéra HUE pomocou USB kábla môžete preniesť obraz knihy, pracovného zošita, experimentu na tabuľu, plátno alebo aj stenu.

objednať