bttn1bttn2bttn3

Drevené 3D Puzzle

 

Učebná pomôcka 3D Puzzle predstavuje nový spôsob podpory vzdelávacieho procesu s využitím medzipredmetových vzťahov - pracovné vyučovanie, výtvarná výchova, prírodoveda, informatika ...

 

 

 

 

Tyranosaurus Rex - Veľky JPG

Pomocou 3D Puzzle môžu vaši žiaci rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti vo viacerých oblastiach:

 

  • práca s technickým postupom
  • vyhľadávanie informácii a ich prezentácia
  • jemná motorika
    • tímová spolupráca
    • estetické cítenie
    • základy robotiky pri tvorbe animácii

 

Počet licencií € s DPH

Vzdelávacia pomôcka 3D Puzzle SET I.

Vzdelávacia pomôcka 3D Puzzle SET II.

Vzdelávacia pomôcka 3D Puzzle SET III.

Vzdelávacia pomôcka 3D Puzzle SET IV.

Vzdelávacia pomôcka 3D Puzzle SET V.

100,00

200,00

300,00

400,00

500,00Rôzne typy 3D Puzzle

 

3D Puzzle spolu

 

  

Obsah jednotlivých setov vzdelávacej pomôcky 3D Puzzle:

 

 3D Puzzle set I. : Apatosaurus – stredný (ovládanie zvukom), Buldozér (diaľkové ovládanie), Dvojplošník (farebné), Vrtuľník CH47 (naturálne), Kabriolet (4 farby, štetec), Pretekárske auto ((4 farby, štetec), Býk (naturálne), Eiffelova veža (farebné) , Obchod (farebné) – 9ks

 

3D Puzzle set II. : Chodiaci Tyranosaurus Rex – stredný (ovládanie zvukom), Stegosaurus – stredný (ovládanie zvukom), Mamut – malý (vypnutie / zapnutie), Nákladné auto (diaľkové ovládanie), Veterná turbína (naturálne), veľký Veterný mlyn (naturálne), Helikoptéra-2 (naturálne),  Výstražné lietadlo (farebné), Motorka (4 farby + štetec), Orol (naturálne), Mravec (naturálne), Londýnsky autobus (4 farby + štetec), Záchranná loď (naturálne), Slon (4 farby + štetec) – 19 ks

 

3D Puzzle set III. : Tyranosaurus Rex – veľký (diaľkové ovl.+ZS,SS), Hryzúci Tyranosaurus Rex – stredný (ovládanie zvukom), Triceratops – stredný (ovládanie zvukom), Šabľozubý tiger – stredný (ovládanie zvukom), Mamut – malý (vypnutie / zapnutie),  Tank (diaľkové ovládanie), Raketonosič (diaľkové ovládanie), Traktor (diaľkové ovládanie), veľký Veterný mlyn (naturálne), Vodný mlyn (naturálne), Dvojplošník (farebné), Orol (naturálne), Myš (naturálne), Škorpión (naturálne), Terénne auto (naturálne), Tank (4 farby, štetec), Londýnsky autobus (4 farby, štetec), Labuť (4 farby, štetec), Kengura (naturálne), Páv (4 farby, štetec), Delfín (4 farby, štetec), Medveď (naturálne) – 26 ks

 

3D Puzzle set IV. : Tyranosaurus Rex – veľký (diaľkové ovl.+ZS,SS), Stegosaurus – veľký (diaľkové ovl.+ZS,SS), Triceratops – stredný (ovládanie zvukom), Triceratops – malý (vypnutie / zapnutie), Mamut – malý (vypnutie / zapnutie), Raketonosič (diaľkové ovládanie), Nákladné auto (diaľkové ovládanie),  Vodný mlyn (naturálne), Dvojplošník (farebné), Helikoptéra-1 (farebné), Vrtuľník CH47 (farebné), Policajné auto (naturálne), Santa Maria (farebné), Ovca (naturálne), Tiger (naturálne), Tank (4 farby, štetec), Londýnsky autobus (4 farby, štetec), Záchranná loď (4 farby, štetec), Kôň (4 farby, štetec), Labuť (4 farby, štetec), Slon (4 farby, štetec), Kengura (naturálne), Krokodíl (naturálne), Žirafa (4 farby, štetec), Delfín (naturálne), Motýľ (naturálne), Kôň (farebné), Lev (farebné), Brontosaurus (farebné), Eiffelova veža (farebné), Big Ben (farebné), Bratislavský hrad (farebné), Vlaková stanica (farebné), Kostol (farebné), Obchod (farebné), Kaviareň (farebné), Dom na farme (farebné), Farma (farebné), Vtáčia búdka-1 (6 farieb, štetec), Zebra (6 farieb, štetec), Sova (6 farieb, štetec) – 41ks

 

3D Puzzle set V. : Tyranosaurus Rex – veľký (diaľkové ovl.+ZS,SS), Triceratops – veľký (diaľkové ovl.+ZS,SS), Chodiaci Tyranosaurus Rex – stredný (ovládanie zvukom), Stegosaurus – stredný (ovládanie zvukom), Apatosaurus – stredný (ovládanie zvukom), Šabľozubý tiger – stredný (ovládanie zvukom), Mamut – malý (vypnutie / zapnutie), Jeep (diaľkové ovládanie), Buldozér (diaľkové ovládanie), Nákladné auto (diaľkové ovládanie), veľký Veterný mlyn (naturálne), Vodný mlyn (naturálne) Trojplošník (farebné), Poľnohospodárske lietadlo (naturálne), Samson – Avatar (farebné), Motorka (4 farby, štetec), Wright Flyer (naturálne), Santa Maria (farebné), Krava (naturálne), Ovca (naturálne), Myš (naturálne), Škorpión (naturálne), Londýnsky autobus (4 farby, štetec), Záchranná loď (4 farby, štetec) , Kôň (4 farby, štetec), Opica (4 farby, štetec), Koza (naturálne), Slon (4 farby, štetec), Tučniak (naturálne),  Lev (4 farby, štetec),  Krokodíl (4 farby, štetec), Žralok (4 farby, štetec), Motýľ (4 farby, štetec), Prasa (farebné), Lev (farebné), Medveď (farebné), Vlk (farebné), Panda (farebné), Eiffelova veža (farebné), Big Ben (farebné), Biely dom (farebné), Bratislavský hrad (farebné), Vlaková stanica (farebné), Kostol (farebné), Obchod (farebné), Kvetinárstvo (farebné), Hotel (farebné), Dom v lese (6 farieb, štetec), Pirátska loď (farebné), Farma (farebné) – 50 ks

 


objednať
 
Používaním stránok prevádzkovateľa Interaktívna škola, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac informácií
ROZUMIEM