Dáta sú pre nás vzácne mnohokrát až vtedy, keď o ne prídeme. Verím, že o takýto zážitok nestojíte. Preto venujete svojim dátam dostatočnú starostlivosť. Obzvlášť pre dáta týkajúce sa fungovania školy je dôležitý systém práce s dátami, ich centralizácia, ochrana, zálohovanie a bezpečnosť. Preto Vám predstavujeme úložisko dát Zyxel NSA-220.

Aké sú výhody dátového centra?

centralizácia dát: všetky dôležité školské dokumenty, ako aj učebné materiály na hodiny by mali byť na jednom mieste, takto môžu učitelia zdieľať svoje učebné materiály medzi sebou
nastavenie prístupových práv: zariadenie umožňuje vytvárať skupiny užívateľov a podľa nich priraďovať prístupové práva k adresárom
vzdialený prístup cez internet: dátové centrum je zapojené do internetu, a je možné sa na neho napojiť či už zo školy alebo mimo školy
nezávislosť na počítači: dátové úložisko nie je viazané na chod iného počítača, takže môže byť k dispozícii 24 hodín denne
automatická záloha dát: užívateľ si môže nastaviť vlastný systém zálohovania, napr. použiť polovicu diskovej kapacity na online zálohu dát.
prístup žiakov k vybraným dátam: pri povolení verejného prístupu k vybraným adresárom môžu učitelia jednoduchým spôsobom zverejniť dokumenty, ktoré môžu žiaci použiť pri domácej príprave do školy

Ponuka komplexného riešenia dátového centra

Ponúkame Vám jedno zo štandartných riešení, ktoré sa dá upravovať podľa vašich požiadaviek.

• dátovém centrum Zyxel NSA-220
• diskový priestor 2 x 1 TB
• nastavenie podľa Vašich potrieb

bez DPH 587,-
s DPH 699,-

Ďalšie informácie

Narastajúci objem informácií a potreba s nimi efektívne pracovať privádza mnohé školy k potrebe centrálne spravovať školské dáta s možnosťou ich zálohy a externého prístupu. Ak máte otázky k využívaniu a implementácii dátového centra, radi vám ich zodpovieme na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0517722030.