Aktuálne informácie vďaka informačnému panelu

Informačný panel prináša do škôl novú dimenziu informovania žiakov, príp. rodičov. Jednoduchým spôsobom môžete prezentovať informácie o chystaných akciách, zmenách v organizácii vyučovania, príp. výsledkoch prebehnutých súťaží a písomiek. Vďačnou témou na prezentáciou sú aj fotografie alebo videá z uskutočnených podujatí. Vďaka zabudovanému TV tuneru môžete kedykoľvek pustiť televízne vysielanie.
Aké sú výhody informačných panelov?

Na vytváranie prezentácií môžete použiť ľubovoľný softvér, osvedčeným programom sa stal Powerpoint, takže nemusíte sa učiť nový špecializovaný program.

LCD panel má zabudovaný televízny tuner, takže žiaci môžu napr. fandiť našim futbalistom na majstrovstvách sveta.

Vďaka sieťovému pripojeniu môžete obsah prezentácie meniť cez internet napr. aj z domu.

Ak máte na škole nainštalovanú bezdrôtovú sieť, môžete ju využiť pri pripojení k počítaču.

Otočný stojan vám umožní zmeniť natočenie panelu podľa vašej potreby.

V rámci tejto ponuky zariadenie nainštalujeme a uskutočníme školenie k ovládaniu zariadenia tak, aby ste s inštaláciou už nemali ďalšie problémy a mohli sa sústrediť na obsah prezentácií.

Ponuka komplexného riešenia informačného panelu

Ponúkame Vám jedno zo štandartných riešení, ktoré sa dá upravovať podľa vašich požiadaviek.

• uhlopriečka 42" (104 cm)
• inštalácia
• zaškolenie

bez DPH 1 267,-
s DPH 1 510, -

Informačný panel na Základnej škole Hanušovce nad Topľou

Pre bližšiu predstavu Vám prinášame zopár fotiek informačného panelu na Základnej školy v Hanušovciach nad Topľou. Kliknutím na fotky si ich môžete pozrieť vo vyššom rozlíšení:

Ďalšie informácie

Informačný panel je trendom, ktorý sa postupne dostáva do čoraz viac škôl, pretože v sebe spája sprostredkovanie aktuálnych informácií a spestrenia voľného času žiakov. Ak máte otázky k využívaniu a implementácii informačných panelov, radi vám ich zodpovieme na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0517722030.