AKCIOVÁ PONUKA - Vizualizér

Vizualizér je efektívna pomôcka pre školy. Vizualizér umožní učiteľovi snímanie a zachytenie akéhokoľvek podkladu vďaka zabudovanej kamere. S vizualizérom získate možnosť jednoducho snímať učebnicu, text, obrázky, dokumenty alebo 3D objekty.

Výhodou je možnosť prepojenia s MS Teams (Office 365), vďaka čomu bude dištančné vzdelávanie so žiakmi efektívnejšie. Samozrejmosťou je zachytenie postupu práce, rysovania alebo pokusu.

Baner akciová ponuka VIZUALIZÉR GAOKE

Baner akciová ponuka VIZUALIZÉR HUE

AKCIOVÁ PONUKA - Kompletný interaktívny set za 1370€ s DPH

Interaktívna tabuľa 82" (ovládanie dotykom a perom) spolu s kvalitný projektorom EPSON a držiakom projektora Vám vytvorí cenovo dostupný, kompletný a profesionálny interaktívny set pre vašu školu.

Baner akciová ponuka IKT 1370€

AKCIOVÁ PONUKA - Programovateľný robot QOOPERS

Robot Qoopers vám ponúka viacero možností programovania – od základného módu až po pokročilé programovanie v jazykoch Arduino a Python.

Programujte v telefóne alebo tablete presunutím príkazových blokov do reťazca (Drag and drop). Kód je čutaťeľný, ľahko sa učí a zameriava sa na programové myslenie.

Baner akciová ponuka 2 Programovateľný robot QOOPERS

Baner akciová ponuka Programovateľný robot Q-SCOUT (1)

AKCIOVÁ PONUKA - Programovateľný slimák QOBO

QOBO je milý, zábavnýprogramovateľný slimáčik pre deti od 3 rokov.

Pomôže deťom a žiakom priblížiť základy programovania jednoduchým hmatateľným kódovaním.

K tomu využíva kartičky s rôznymi znakmi a významami, ktoré dokáže Qobo rozpoznať pomocou inteligentného senzora. Pre deti je slimák Qobo hrou, ktorá prináša so sebou mnohé vzdelávacie výhody.

Baner akciová ponuka Programovateľný slimák QOBO

Meranie teploty a detekcia rúška - prístupový terminál

Meranie teploty a detekcia rúška môže prebiehať vo vašej škole automatizovanie a pohodlne. Upozornenie na zvýšenú teplotu a nosenie rúška je v slovenskom jazyku. Prístupový terminál na meranie teploty je s presnosťou 0,3 °C a umožňuje tiež emailovú notifikáciu o zvýšenej teplote pri sieťovom pripojení.

Ako to vyzerá v praxi sa môžete pozrieť vo videu zo školy Gymnázium Konštantínova 2 v Prešove:

<< Začiatok < Predošlý 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Stránka 1 z 2