bttn1 bttn2 bttn3
Epson 595Wi2

Projektor epson 595 Wi - tablet

Digitalizácia učebných materiálov

Pripravujeme pre školy učebné materiály v digitálnej forme.

Využite výhody digitálneho DVD, ktoré obsahuje:

• interaktívne menu

• vlastné grafické prevedenie podľa vašich predstáv

• dokumenty roztriedené podľa kategórií

• interaktívne testy spúšťateľné bez nutnosti ďalšej inštalácie programov

Pozrite si ukážku z DVD, ktoré sme pripravili pre Strednú zdravotnícku školu:

obal-szs

Využite našu pomoc pri organizácii vašich podujatí

Radi by ste predviedli na týchto akciách najnovšie interaktívne pomôcky?

Kontaktujte nás a my sa veľmi radi aktívne zapojíme do týchto podujatí, na ktorých si účastníci budú môcť prakticky zakúsiť tieto užitočné zariadenia.

Aktuálne informácie vďaka informačnému panelu

Informačný panel prináša do škôl novú dimenziu informovania žiakov, príp. rodičov. Jednoduchým spôsobom môžete prezentovať informácie o chystaných akciách, zmenách v organizácii vyučovania, príp. výsledkoch prebehnutých súťaží a písomiek. Vďačnou témou na prezentáciou sú aj fotografie alebo videá z uskutočnených podujatí. Vďaka zabudovanému TV tuneru môžete kedykoľvek pustiť televízne vysielanie.
Čítajte viac...

Vytvorte si vlastnú osemsmerovku

Na nasledujúcej internetovej stránke si môžete vytvori vlastnú osemsmerovku:

Do sivého políčka vpíšte slová, ktoré majú žiaci hádať – každé slovo do osobitného riadku. Vo vedľajších záložkách Voľby1 a Voľby2 môžete upravovať ďalšie vlastnosti osemsmerovky, najmä jej veľkosť – teraz je nastavená veľkosť 10 x 10. Nakoniec stlačte tlačidlo VYTVOR. Keď vyznačíte správne slovo, program ho automaticky vyškrtne zo zoznamu. Do pôvodného zoznamu slov sa dostanete pomocou tlačidla Návrat do menu.

Takto môžete rýchlo získať námet na úvodné opakovanie učiva z minulej hodiny, kde žiaci budú hádať pojmy ktoré sa naučili. Osemsmerovku môžete sťažiť nielen zväčšním veľkosti, ale aj zakrytím zoznamu hádaných slov - buď si vystrihnete ako obrázok len časť obrazovky, alebo zmenšíte okno osemsmerovky tak, aby nebolo vidieť zoznam hádaných slov.