www.programalf.sk

Online testovanie: prezeranie žiackych testov

Výsledky všetkých žiackych testov aj spolu so známkami nájde učiteľ v prehľadnej výsledkovej tabuľke. Vpravo sa nachádza tlačidlo, pomocou ktorého je možné prezerať si žiacke testy. Takto budete môcť presne uvidieť, kde žiaci urobili chyby a aké boli ich odpovede. Tlačidlo na prezeranie testov nájdete vo výsledkovej listine žiakov vpravo.

Štatistiky úloh

Pod výsledkami testu nájdete aj štatistiky jednotlivých úloh, kde uvidíte úspešnosti jednotlivých úloh a zároveň si budete môcť pozrieť výsledky žiakov v každej úlohe. Štatistiky úloh nájdete pod výsledkami žiakov.

Gratulujeme výhercom!

Radi by sme odmenili všetkých aktívnych používateľov online testovania na stránke www.programalf.sk, preto sme pripravili dlhodobú súťaž, v ktorej vyhráva každý!

Každý mesiac zašleme šálku s logom programu Alf desiatim učiteľom, ktorí priradili najviac zadaní (testov alebo domácich úloh) svojim žiakom. Každý učiteľ môže vyhrať len raz. Blahoželáme výhercom za mesiac marec:

• Mária Lakotová, ZŠ Hodejov 130
  • Radana Gašperová, ZŠ s MŠ pri ZZ Dolný Smokovec 70, Vysoké Tatry
  • Ivana Michalíková, ZŠ s MŠ Lipovce 125, Lipovce
  • Slavomír Mác, ZŠ J. Kráľa Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš
  • Marta Tomečková, ZŠ Školská 790, Východná
  • Katarina Sugarova, ZŠ s MŠ Tomášikova 1, Martin
  • Petra Kuchárová, ZŠ s MŠ Helcmanovce 41, Helcmanovce
  • Jana Lužicová, ZŠ s MŠ Športová 33, Zavar
  • Renáta Kozelová, ZŠ Malokarpatské nám. 1, Bratislava 42
  • Marta Mastišová, ZŠ s MŠ Liptovské Revúce 232, Liptovské Revúce

• Alf - tvorba interaktívnych testov